Adnan Januzaj i jep fitoren Belgjikės pėrballė Anglisė (VIDEO)

Pëlqej
Belgjika ka marrė njė fitore tė rėndėsishme sonte ndaj Anglisė me rezultatin minimal 0-1 nė ndeshjen e fundit tė Grupit G nė Kupėn e Botės.

Adnan Januzaj me njė supergol nė minutėn e 51'-tė i jep fitoren minimale 1-0 Belgjikės dhe vendin e parė nė grup.

Nė 1/8-at e finaleve Belgjika do tė ketė pėrballė Japoninė, ndėrsa Anglia do tė ndeshet me Kolumbinė. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 21:53
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori