A ėshtė ky goli mė i bukur i Botėrorit? (VIDEO)
Pëlqej
Koreja Jugore mund tė ketė humbur ndaj Meksikės, por lojtari i Tottenham Hotspur, Son Heung-Min ka vjedhur vėmendjen sa i pėrket golave.

Nė minutat shtesė tė ndeshjes, Son Heung-Min shėnoi njė gol tė jashtėzakonshėm nga largėsia, qė megjithatė ishte i pamjaftueshėm pėr ta shpėtuar ekipin e tij.

Koreja Jugore u mposht 2-1 nga Meksika dhe ka mbetur pa gjasa pėr t’u kualifikuar tutje. Ndėrkohė, Meksika e ka siguruar kualifikimin nga Grupi F. /albeu.com/
Shtuar më 23/06/2018, ora 20:15
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori