36 vite qė nuk ndodhte, klubet afrikane vendosin rekord negativ nė Botėror
Pëlqej
Pėr herė tė parė qė prej vitit 1982, nuk kishte ndodhur asnjėherė qė asnjė klub Afrikan tė mos kalonte grupin.

I vetmi ekip qė kishte mbetur nė garė dhe kishte shance reale pėr tė kaluar ishte Senegali, ku u larguan nga ky Botėror pėr “faji” tė dy kartonave tė marrė mė shumė se Japonia, pasi pikėt dhe golavarazhin ishin gjithēka nė barazim total.

Kėshtu tė gjitha ekipet nga afrika janė eliminuar tė gjitha nga Kupa e Botės. /albeu.com/
Shtuar më 28/06/2018, ora 19:00
Shkruani komentin tuaj!
Të fundit nga kjo kategori